26. úno, 2020
Přednáška - klikni zde

Toužíte po dítěti a nedaří se Vám to?
Přijďte se dozvědět něco o kůře na
podporu na otěhotnění. Alternativní
podpora očima porodní asistentky.

26. dub, 2019
15. lis, 2018

a) Termín návštěvy/objednání služeb: Termín návštěvy je třeba dohodnout a rezervovat předem telefonicky. Dohodnutý termín je závazná objednávka.

b) Přeobjednání: Pokud se z vážných důvodů nemůžete v dohodnutém termínu na masáž dostavit, informujte o tom předem telefonicky, nejpozději však 24 hodin před zahájením masáže. Pozdější přeobjednání se považuje za absenci zákazníka.

c) Předčasný příchod Prostory studia nejsou přístupny v libovolnou dobu a ve studiu není čekárna. S ohledem na klienty objednané před vámi je možno přijít nejdříve 5 min. před dohodnutým termínem.

d) Pozdní příchod Dostaví-li se zákazník max. 15 minut po dohodnutém termínu, bude masáž provedena ve zkráceném rozsahu tak, že skončí v původně stanoveném čase. Pozdější příchod se považuje za absenci zákazníka.

e) Absence zákazníka V případě neomluvené nepřítomnosti či zpoždění více než 15 min., bude zákazníkovi účtována náhrada ve výši 50% z hodnoty masáže. Omluvu je nutno provést max. 24 hod. před domluveným termínem, při pozdější omluvě bude účtována náhrada ve výši 25% z hodnoty masáže.

f) Odmítnutí masáže Masáž může být odmítnuta v následujících případech:

I. zákazník se dostaví na masáž se zjevnými příznaky infekčních onemocnění.

II. zákazník se dostaví na masáž v podnapilém stavu, nebo pod vlivem návykových látek.

III. zákazník se dostaví na masáž v nevyhovujícím hygienickém stavu.

IV. zákazník se dostaví na masáž se zdravotními problémy medicínského charakteru.

V. zákazník se během objednávání masáže vyjadřuje nepřístojným způsobem.

28. zář, 2018

NOVÉ! Nyní máte možnost ještě víc si užít masáž. Vyberte si některou s pleťových masek, které budou hýčkat vaši pleť během masáže.