Objednat se


8 chyb, které by žádná žena neměla dělat!

1.chyba

Na intimní partie používám mýdlo.

Používáním klasického mýdla se vytváří vhodná půda pro množení bakterií, protože mýdlo mění pH intimních partií. Přirozené pH je kyselé a mýdlo je zásadité! Na mytí používejte speciální mycí gel na intimní hygienu. Skvělý je gel s koloidním stříbrem.

2.chyba

Umývám se několikrát denně.

Přemíra intimní hygieny může vést k suchosti a následnému podráždění. Stačí mytí intimním gelem jednou denně. Pokud se sprchujete častěji, použijte pouze vodu.

3.chyba

Neřeším, jak používám toaletní papír.

Směr utírání toaletním papírem je velmi důležitý! Tedy zepředu - dozadu. V opačném případě hrozí zanesení bakterií z konečníku do pochvy.

4.chyba

Na prkénko si nesedám, jen si přidřepnu.

Raději si otřete prkénko a sedněte si! Zapomenutá kapka na stehně nebo v okolí pochvy se setře kalhotkami, jste ve vlhku a bakterie mají žně.

5.chyba

Nepoužívám vložky ani intimky, nemám důvod.

Každá zdravá žena není v intimní oblasti nikdy suchá. Výtok (čirý a bez zápachu) je znakem, že je vše v pořádku. Ale pozor! Vlhko na spodním prádle není příjemné a opět je to úrodná půda pro bakterie. Použitím vhodných intimních vložek z bavlny s přídavkem koloidního stříbra či bylinek vás perfektně ochrání!

6.chyba

Když mám kvasinky, přeléčím to a s partnerem to neřeším.

Je jasné, že přeléčit kvasinky je důležité, ale je potřeba přeléčit i partnera! Zárodky kvasinek mohou u muže přetrvávat a znovu se nakazíte. Muži potíže nemusí mít!

7.chyba

Když si holím třísla, použiji mýdlo, oholím a hotovo.

Jak jsem již zmínila, mýdlo není vhodné. Pokud trpíte na zarůstání chloupků, je potřeba udělat po holení jemný peeling (třeba tělovou solí), po poranění místo dezinfikovat a po holení pokožku hydratovat vhodným krémem s hojícími účinky.

8.chyba

Nad gynekologickými potížemi zavírám oči. To přejde.

Pokud nechcete mít z akutního problému problém chronický, řešte potíže a především se zaměřte na prevenci. Co se týče bakterií, ty samy nezmizí a pokud to necháte být, můžete pak řešit mnohem zásadnější potíže!

Chcete vědět, jak můžete své problémy řešit?

Pokud chcete informace, jak vyřešit ženské potíže, napište mi. Využijte možnost terapie podle receptur čínských lékařů. Poradím Vám jaké produkty jsou vhodné, jak je používat a kde je koupit se slevou.
Klikněte zde a napište mi zprávu do emailu